Garáže na klíč – shrnutí

Garáže na klíč – která varianta bude nejlepší pro vás?

Garáže na klíč poskytují autu ochranu především proti povětrnostním podmínkám, ale také před zloději a vandaly. Před výstavbou garáže si každý musí ujasnit, co od garáže očekává, jaké jsou jeho možnosti. Jak velkou garáž bude potřebovat, jaké jsou jeho finanční možnosti. Pokud mám k dispozici dostatek finančních prostředků, je možné zvolit si zděnou garáž, na kterou je ale třeba mít už stavební povolení, což u garáží plechových a dřevěných potřeba být nemusí. Dalším kritériem je samozřejmě, kde má být garáž umístěna. Pokud se bude jednat o garáž stojící u domu, budu pravděpodobně volit zděnou variantu garáže na klíč. Pokud však hodlám stavět garáž u chaty nebo chalupy, kam jezdím na víkendy, zvolím možná spíše dřevěnou nebo plechovou garáž, která nebude stát tolik peněz a bude se stylově hodit do terénu.

Tip: Potřebujete ochránit svůj majetek? Řešením jsou ploty na klíč kolem rodinných domů. Nejdostupnější variantou pro vaše oplocení je plot z drátěného pletiva.  Hojně používané je pak poplastované pletivo, které se v dnešní době prodává nejvíce.

Při požadavcích kladených na garáže na klíč nesmíme zapomenout na dostatečné odvětrávání. Pokud to situace vyžaduje, zvolíme i vhodnou variantu zateplení a garážových vrat.

U dřevěných a plechových garáží je ponechána určitá možnost intervence samotného budoucího majitele. Plechové garáže na klíč je možná, vzhledem k ceně, dobré koupit nezateplené, a pokud jsme zruční, udělat si případné zateplení svépomocí. Dřevěné garáže na klíč a garážová stání bývají mnohdy dodávána v přírodním provedení a případný ochranný nátěr je pak už na vlastní invenci zákazníka.

Pokud tedy chceme dopřát svému vozu delší životnost, měli bychom mu zajistit kryté stání, které ho bude chránit před škodlivými vnějšími vlivy. Ne každý má jistě tu možnost. I lidé, kteří bydlí v panelových domech, by ovšem upřednostnili spíše garážování svého auta před pouhým stáním na parkovišti a pronajali nebo koupili si garáže v garážových zástavbách, pokud by měli tu příležitost. Samozřejmě ta ale bohužel nebývají vždy hned vedle domu.Garáže na klíč: obsah

Nabídka garážových vrat:

Garáže na klíč

Rozhodujete se, jaká si pořídit garážová vrata? V dnešní době patří mezi neoblíbenější typy zřejmě výklopná vrata nebo sekční vrata. Vyrábějí se v různých rozměrech a také v různých provedeních a s různými pohony vrat. Vybrat si tak můžete vrata, která budou přesně odpovídat Vašim představám.

Doporučujeme: