Garáže na klíč plechové

Garáže na klíč – co obnáší plechová garáž?

Další variantou ochrany auta před povětrnostními podmínkami jsou garáže na klíč vyráběné z plechu. Jedná se opět o montované typy garáží. Je proto jejich výhodou, že se dají znovu rozmontovat a přemístit jinam. Mohou se vyrábět v různých variantách, jako klasické garáže, dvojgaráže, ale i formou výstavby řadových garáží. Vyrábějí se většinou v určitých standardních šířkách a výškách, ale délka je ponechána na představách zákazníka. Na přání bývá možné vyrobit i zcela jiné rozměry než jaké bývají obvyklé a k nim provést kalkulaci ceny. Montované plechové garáže na klíč tak mohou splnit velmi individuální přání zákazníka.
Plechové garáže na klíč je možno postavit zcela samostatně nebo i přistavět k budově. V takovém případě lze propojit budovu s garáží prostupnými dveřmi.
Garážová vrata bývají obvykle klasická dvoukřídlá. Je ale možné použít i jiný typ vrat ze sortimentu, který je dnes na trhu k dispozici, tedy vrata výklopná, sekční vrata, rolovací nebo vrata posuvná. Záleží pak na velikosti garáže, pro kterou se rozhodneme.
Pro plechové garáže na klíč jsou zapotřebí betonové patky k ukotvení garáže. Otázka izolace před chladem je další důležitou součástí uvažování při pořizování garáže na klíč. Plechové garáže se dají i zateplit a to minerální vatou vkládanou mezi dvě vrstvy plechu. V takovém případě se ale cena vyhoupne nahoru a to až na dvojnásobek ceny nezateplené garáže.
Větrání plechové garáže na klíč bývá provedenou průduchy nahoře u stropu pod střechou a dole při ukotvení garáže k zemi. Tímto je zajištěna dostatečná cirkulace vzduchu.
Při uvažování o plechové garáži nás může napadnout jak je to s trvanlivostí. Plechy přeci jenom korodují. Výrobci ale chrání plechy ke stavbě těchto garáží speciálními antikorozními nátěry, které garáž chrání. Díky tomu může být na plechové garáže na klíč poskytována záruka i deseti let, kdy se o garáž nebude potřeba starat.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Garáže na klíč: obsah

Nabídka garážových vrat:

Garáže na klíč

Rozhodujete se, jaká si pořídit garážová vrata? V dnešní době patří mezi neoblíbenější typy zřejmě výklopná vrata nebo sekční vrata. Vyrábějí se v různých rozměrech a také v různých provedeních a s různými pohony vrat. Vybrat si tak můžete vrata, která budou přesně odpovídat Vašim představám.

Doporučujeme: